НАРАЧАЈТЕ ВЕДНАШ: 02 6091 320
За нас  I  Контакт  I   ЧПП  I  Правила    
Вршиме достава по карго, со ваша доплата за трошоците од каргото
ФАУНА ЕЛВИР Пет Шоп
Фауна Елвир (Фауна Центар Аеродром) е место со најповолни цени за квалитетна храна, опрема, витамини и минерали, козметика, разни бисквити, кекси, награди, коски, поводници и огрлици, ампули и огрлици против болви и крлежи, тоалети и песоци за мачки, храна за глодари, папагали, облека.Работиме со најдобрите брендови како Taste of the wild, Natural & Delicious Purina, Farmina, Royal Canin, Bosch,, Adragna, Pedigree Pal, Friskies, Whiskas и др., можеме да му го понудиме на вашето милениче она што му е најпотребно за добар раст, напредок и виталност.
  НАЈНОВА ПОНУДА
FARMINA
Папи мини јагне, тиква и боров. без житарки 7кг
4347 Ден.
Taste of the wild
CANINE ФОРМУЛА СО ЛОСОС 12.2кг
8235 Ден.
FARMINA
ЦИБАУ СЕНЗИТИВ ЛОСОС 12кг.
3456 Ден.
PURINA
МЕДИУМ АДУЛТ ЛОСОС СЕНЗИТИВ ОПТИ ДЕРМА 1
4914 Ден.
Copyright 2007 INVENTIV. All rights reserved.