НАРАЧАЈТЕ ВЕДНАШ: 02 6091 320
За нас  I  Контакт  I   ЧПП  I  Правила    
Вршиме достава по карго, со ваша доплата за трошоците од каргото
Кучиња - PURINA - FRISKIES - АКТИВ ГОВЕДСКО СО ЗЕЛЕНЧУК 15кг
АКТИВ ГОВЕДСКО СО ЗЕЛЕНЧУК 15кг
Цена: 2565ден.
Комплетна храна за возрасни кучиња со нормална физичка активност.
СОСТАВ: цереалии (59% цели зрна), месо и деривати од месо (8%), деривати од зеленчук, масти и масла, екстракт од вегетаријански протеини, минерали, зеленчуци, 16% дехидрирано месо и животински деривати, со мин. 4% говедско.
ХЕМИСКИ СОСТАВ: протеин 20%, масти 10%, пепел 8%, фибра 3%, омега 6 масни киселини 1,7%, омега 3 масни киселини 0,1%, витамин А 22800IU, витамин Д3 1330IU, витамин Е 108мг/кг, селен 0,51мг/кг, цинк 470мг/кг, манган 23мг/кг, бакар 42мг/кг, железо 290мг/кг, витамин Б 90мг/кг, содржи бои, антиоксиданти.
Copyright 2007 INVENTIV. All rights reserved.