НАРАЧАЈТЕ ВЕДНАШ: 02 6091 320
За нас  I  Контакт  I   ЧПП  I  Правила    
Вршиме достава по карго, со ваша доплата за трошоците од каргото
Кучиња - PURINA - DARLING - ПИЛЕШКО СО ЗЕЛЕНЧУК 15кг.
ПИЛЕШКО СО ЗЕЛЕНЧУК 15кг.
Цена: 2025ден.
СОСТАВ: житарки, месо и месни преработки (мин. 4%), масла и масти, зеленчук, морков, грашок.
Хемиски состав: 17% протеин, 8% сиров пепел, 7% масти, 2% сирови влакна.
Производител: НЕСТЛЕ, УНГАРИЈА
Copyright 2007 INVENTIV. All rights reserved.