НАРАЧАЈТЕ ВЕДНАШ: 02 6091 320
За нас  I  Контакт  I   ЧПП  I  Правила    
Вршиме достава по карго, со ваша доплата за трошоците од каргото
Кучиња - PURINA - PRO PLAN - ПАПИ ПИЛЕШКА ОПТИ СТАРТ 12кг.
ПАПИ ПИЛЕШКА ОПТИ СТАРТ 12кг.
Цена: 4536ден.
СОСТАВ: пилешко, ориз, пченка, пилешки нус производ (извор на глукозамин), пивски квасец, рибино брашно (извор на глукозамин), сушени јајца, рибино масло, цинк, калциум фосфат, колострум, калциум карбонат, вит. А, Б12, Е, рибофлавин, фолна киселина, Д3, биотин, бисулфат комплекс, К.
Хемиски состав: 30% протеин, 19% сирови масти, 2% сирови влакна,7,5% пепел, вит. А 29.000IU/кг, вит. Е, мин. 200IU/кг,Д3 940IU/кг, вит. Ц 120IU/кг, ДНА мин. 0,05%.
Производител: НЕСТЛЕ, УНГАРИЈА
Copyright 2007 INVENTIV. All rights reserved.