НАРАЧАЈТЕ ВЕДНАШ: 02 6091 320
За нас  I  Контакт  I   ЧПП  I  Правила    
Вршиме достава по карго, со ваша доплата за трошоците од каргото
Кучиња - PURINA - PRO PLAN - ПАПИ ЛОСОС СЕНЗИТИВ ОПТИ ДЕРМА 12кг.
ПАПИ ЛОСОС СЕНЗИТИВ ОПТИ ДЕРМА 12кг.
Цена: 4536ден.
СОСТАВ: лосос (мин 17%), ориз, пченка, рибино брашно, соино брашно, репка, колострум, сушени јајца, рибино масло, цинк, калциум фосфат, колострум, калциум карбонат, вит. А, Б12, Е, рибофлавин, фолна киселина, Д3, биотин, бисулфат комплекс, К.
Хемиски состав: 32% протеин, 20% масти, 7,5% пепел, 3% влакна, вит. А 30000IU/кг, Д3 975IU/кг, Е 550IU/кг, Ц 140IU/кг.
Производител: НЕСТЛЕ, УНГАРИЈА
Copyright 2007 INVENTIV. All rights reserved.