НАРАЧАЈТЕ ВЕДНАШ: 02 6091 320
За нас  I  Контакт  I   ЧПП  I  Правила    
Вршиме достава по карго, со ваша
доплата за трошоците од каргото!
Кучиња - Taste of the wild - SIERRA MOUNTAIN - SIERRA MOUNTAIN LAMB (јагнешка)
SIERRA MOUNTAIN LAMB (јагнешка)
Цена: 6478ден.
Комплетниот состав на јагнешко, богато со нутритивни вредности и енергија, обезбедува богат високо протеински дигестивен месен оброк.
СОСТАВ: Јагне, сладок компир, јајце, грашак, канола, компир, сушен квасец, печено јагне, јагнешка чорба, масло од лосос, домати, цикорија, боровинки, таурин, природни пробиотици за добро варење, витамини, минерали и разни суплементи.
ХЕМИСКИ СОСТАВ: протеин 25%, масти 15%, фибра 5%, влага 10%, ДНА 0,05%, цинк 150мг/кг, селен 0,35мг/кг, витамин Е 150UI/кг, таурин 0,12%, омега 6 2,4%, омега 3 0,3%, микроорганизми и пробиотска флора не помалку од 80,000,000 CFU/кг, 3611 Kcal/кг.
ПОТЕКЛО: Канада
Copyright 2007 INVENTIV. All rights reserved.