НАРАЧАЈТЕ ВЕДНАШ: 02 6091 320
За нас  I  Контакт  I   ЧПП  I  Правила    
Вршиме достава по карго, со ваша
доплата за трошоците од каргото!
Кучиња - Taste of the wild - SOUTHWEST CANYON - SOUTHWEST CANYON WILD BOAR (дива свиња)
SOUTHWEST CANYON WILD BOAR (дива свиња)
Цена: 6478ден.
Комплетниот состав на јагнешко, дива свиња и телешко месо со јајце обезбедува богат високо протеински месен оброк.
СОСТАВ: Говедско, грашок, гарбанзо мешунки, јагнешка чорба, дива свиња, јајце, чорба од морска риба, сушен квасец, доматен сос, лен, масло од лосос, домати, цикорија, боровинки, таурин, природни пробиотици за добро варење, витамини, минерали и разни суплементи.
ХЕМИСКИ СОСТАВ: протеин 29%, масти 15%, фибра 5%, влага 10%, ДНА 0,05%, цинк 150мг/кг, селен 0,35мг/кг, витамин Е 150UI/кг, таурин 0,12%, омега 6 2,4%, омега 3 0,3%, микроорганизми и пробиотска флора не помалку од 80,000,000 CFU/кг, 3600 Kcal/кг.
ПОТЕКЛО:Канада
Copyright 2007 INVENTIV. All rights reserved.