НАРАЧАЈТЕ ВЕДНАШ: 02 6091 320
За нас  I  Контакт  I   ЧПП  I  Правила    
Вршиме достава по карго, со ваша доплата за трошоците од каргото
Кучиња - Taste of the wild - WETLANDS - WETLAND DUCK (патка)
WETLAND DUCK (патка)
Цена: 8235ден.
32% од овој рецепт е создаден од високо дигестивна енергија на патката, потполошката и мисирката, зелечук, легумите и овошје. Оваа моќна комбинација му обезбедува на вашето куче избалансиран оброк што едноставно не може да го одбие.
СОСТАВ: Патка, пилешка чорба, сладок компир, пилешка маст, протеин од компир, рибина чорба, протеин од грашок, доматен сос, цикорија, боровинки, малина, таурин, природни пробиотици за добро варење, витамини, минерали и разни суплементи.
ХЕМИСКИ СОСТАВ: протеин 32%, масти 18%, фибра 4%, влага 10%, цинк 150мг/кг, селен 0,35мг/кг, витамин Е 150UI/кг, таурин 0,12%, омега 6 2,4%, омега 3 0,4%, микроорганизми и пробиотска флора не помалку од 80,000,000 CFU/кг, 3750 Kcal/кг.
ПОТЕКЛО: Канада
Copyright 2007 INVENTIV. All rights reserved.