НАРАЧАЈТЕ ВЕДНАШ: 02 6091 320
За нас  I  Контакт  I   ЧПП  I  Правила    
Вршиме достава по карго, со ваша доплата за трошоците од каргото
Кучиња - Taste of the wild - HIGH PRAIRE - PUPPY ROASTED BISON & VENISON 12.2кг
PUPPY ROASTED BISON & VENISON 12.2кг
Цена: 8674ден.
Печениот бизон и срната обезбедуваат високо дигестивна енергија за вашето младо куче. Уникатни вкусови на печените меса, зеленчуци, леќа и овошје во мали зрна. Овој рецепт се користи и за бремени кучки, доилки и за возрасни кучиња.
СОСТАВ: Воден бизон, јагнешка чорба, сладок компир, јајца, пилешка маст, печен бизон, печена срна, говедско, протеин од компир, рибина чорба, протеин од грашок, доматен сос, боровинки, малина, таурин, биотин, природни пробиотици за добро варење, витамини, минерали и разни суплементи.
ХЕМИСКИ СОСТАВ: протеин 28%, масти 17%, фибра 5%, влага 10%, цинк 150мг/кг, селен 0,35мг/кг, витамин Е 175UI/кг, таурин 0,12%, омега 6 2,8%, омега 3 0,3%, микроорганизми и пробиотска флора не помалку од 80,000,000 CFU/кг, 3656 Kcal/кг.
Copyright 2007 INVENTIV. All rights reserved.