НАРАЧАЈТЕ ВЕДНАШ: 02 6091 320
За нас  I  Контакт  I   ЧПП  I  Правила    
Вршиме достава по карго, со ваша доплата за трошоците од каргото
Кучиња - Taste of the wild - WILD PREY - TURKEY RECIPE СО МИСИРКА 11.34кг
TURKEY RECIPE СО МИСИРКА 11.34кг
Цена: 7042ден.
Едноставен рецепт на тукушто уловен плен. Особено е корисен за кучиња кои имаат проблеми со варењето на храната. Мисирката како главна состојка е прва од четирите клучни состојки како леќата, сончогледовото масло и доматниот сос кој обезбедува антиоксиданти, омега масни киселини и други важни прехрамбени елементи како ДНА. Специјалните пробиотици го поддржуваат варењето како и внимателно избраните витамини, минерали што на вашето куче му даваат еден едноставен но комплетен оброк.
СОСТАВ: мисирка, леќа, сончогледово масло, доматен сос, масло од лосос, таурин, Л- карнитин, биотин, природни пробиотици за добро варење, витамини, минерали и разни суплементи.
ХЕМИСКИ СОСТАВ: протеин 30%, масти 15%, фибра 5%, влага 10%, DHA 0,05%, цинк 150мг/кг, селен 0,35мг/кг, витамин Е 175IU/кг, витамин
Copyright 2007 INVENTIV. All rights reserved.