НАРАЧАЈТЕ ВЕДНАШ: 02 6091 320
За нас  I  Контакт  I   ЧПП  I  Правила    
Вршиме достава по карго, со ваша доплата за трошоците од каргото
Кучиња - FARMINA - CIBAU - ЦИБАУ АДУЛТ ФОРМУЛА 12кг.
ЦИБАУ АДУЛТ ФОРМУЛА 12кг.
Цена: 3024ден.
СОСТАВ: дехидрирано пилешко месо (28%), пченка (26%), ориз (28%), пилешка маст (6%), пченкарно брашно, дехидрирана риба, дехидрирано цвекло (4%), рибино масло (2%), содиум хлорид, квасец (0,3%), растително масло (1%).
Хемиски состав: 25% протеин, 12% масти, 6,5% пепел, 2,0% влакна, 1,2% калциум, 0,9% фосфор, вит. А 10000IU/кг, Д3 1000IU/кг, Е 100мг, Ц 100мг, Б1. Б2, Б6, Б12, цинк оксид 108мг, манган 150мг, железо 60мг, фолна киселина 0,3мг.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: FARMINA, ИТАЛИЈА
Copyright 2007 INVENTIV. All rights reserved.