НАРАЧАЈТЕ ВЕДНАШ: 02 6091 320
За нас  I  Контакт  I   ЧПП  I  Правила    
Вршиме достава по карго, со ваша доплата за трошоците од каргото
Кучиња - FARMINA - CIBAU - ЦИБАУ ПАПИ МЕДИУМ 12кг.
ЦИБАУ ПАПИ МЕДИУМ 12кг.
Цена: 3456ден.
СОСТАВ: дехидрирано пилешко месо (36%), пченка (15%), ориз (25%), пилешка маст (14%), пченкарно брашно, дехидрирана риба, дехидрирано цвекло (3%), рибино масло (3%), содиум хлорид, квасец (0,3%), растително масло (1%).
Хемиски состав: 30% протеин, 20% масти, 7,5% пепел, 1,9% влакна, 1,2% калциум, 0,9% фосфор, вит. А 12000IU/кг, Д3 1200IU/кг, Е 120мг, Ц 120мг, Б1. Б2, Б6, Б12, цинк оксид 120мг, манган 150мг, железо 60мг, фолна киселина 0,36мг.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: FARMINA, ИТАЛИЈА
Copyright 2007 INVENTIV. All rights reserved.