НАРАЧАЈТЕ ВЕДНАШ: 02 6091 320
За нас  I  Контакт  I   ЧПП  I  Правила    
Вршиме достава по карго, со ваша доплата за трошоците од каргото
Кучиња - FARMINA - N&D Natural Delicious - Н&Д НАТУРАЛ ДЕЛИШС ГРЕИН ФРИ - Пилешко и Капинка
Н&Д НАТУРАЛ ДЕЛИШС ГРЕИН ФРИ - Пилешко и Капинка
Цена: 6372ден.
СОСТАВ: Протеин од животинско потекло 95%, калории МЕ од протеинот 34%, масти 41%, други состојки 25%, свежо пилешко без коски, дехидрирани јајца, свежа харинга, грашак, сушен морков, масло од харинга, фрукто олигосахариди, сушена калинка, сушено јаболко, спанаќ, псилиум, алое вера гел, рибофлавин, биотин, фолна киселина, Л карнитин, Б12, екстракт од зелен чај, рузмарин, боровница итн.
ХЕМИСКИ СОСТАВ: протеин 37%, масти 18%, фибра 2,80%, влага 9%, пепел 7,8%, калциум 1,3%, фосфор 0,95%, омега 3 0,9%, омега 6 3,30%, глукозамин мин. 1000мг/кг, хондроитин сулфат мин. 700мг/кг.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: FARMINA, ИТАЛИЈА
Copyright 2007 INVENTIV. All rights reserved.