НАРАЧАЈТЕ ВЕДНАШ: 02 6091 320
За нас  I  Контакт  I   ЧПП  I  Правила    
Вршиме достава по карго, со ваша доплата за трошоците од каргото
Кучиња - FARMINA - N&D Natural Delicious - Aдулт мини пиле, калинка и тиква без житарки 7кг
Aдулт мини пиле, калинка и тиква без житарки 7кг
Цена: 4347ден.
За мали раси на кучиња без глутен и вештачки адитиви со 96% протеин од животинско потекло, 0% вештачки адитиви и 0% житарици.
СОСТАВ: пилешко без коска, дехидрирано пилешко месо, дехидрирана тиква , грашак, свежа харинга, дефидрирана харинга, суви моркови, инулин, дехидриран спанаќ, суво јаболко, сув портокал, боровинка, глукозамин, хондроитин сулфат, витамини и суплементи итн.
ХЕМИСКИ СОСТАВ: 30% протеин, 18% масти, 2,9% фибра, 7% пепел, 0,8% фосфор, 3,40% омега 6, 0,9% омега 3, 0,9% калциум, вит. А 15000UI, вит. Д3 1300UI, Б1 4,5мг, Б2 7,5мг, Б6 6мг, Б12 0,1мг, вит. Е 600мг, вит. Ц 160мг, фолна киселина 0,48мг.
Copyright 2007 INVENTIV. All rights reserved.