НАРАЧАЈТЕ ВЕДНАШ: 02 6091 320
За нас  I  Контакт  I   ЧПП  I  Правила    
Вршиме достава по карго, со ваша доплата за трошоците од каргото
Кучиња - FARMINA - N&D Natural Delicious - Папи мини С-М пиле и калинка без житарки 7кг
Папи мини С-М пиле и калинка без житарки 7кг
Цена: 4347ден.
За мали раси на кучиња без глутен и вештачки адитиви со 98% протеин од животинско потекло, 0% вештачки адитиви и 0% житарици.
СОСТАВ: пилешко без коска, дехидрирано пилешко месо, грашак, свежа харинга, дехидрирана харинга, суви моркови, инулин, дехидриран спанаќ, суво јаболко, сув портокал, боровинка, глукозамин, хондроитин сулфат, витамини и суплементи итн.
ХЕМИСКИ СОСТАВ: 36% протеин, 22% масти, 2,3% фибра, 8,6% пепел, 0,91% фосфор, 3,40% омега 6, 1,20% омега 3, 1,1% калциум, вит. А 16000UI, вит. Д3 1600UI, Б1 4,8мг, Б2 8мг, Б6 6,4мг, Б12 0,1мг, вит. Е 600мг, вит. Ц 160мг, фолна киселина 0,48мг.
Copyright 2007 INVENTIV. All rights reserved.