НАРАЧАЈТЕ ВЕДНАШ: 02 6091 320
За нас  I  Контакт  I   ЧПП  I  Правила    
Вршиме достава по карго, со ваша доплата за трошоците од каргото
Кучиња - FARMINA - N&D Natural Delicious - јагне и боров. медиум макси адулт без житарки 12кг
јагне и боров. медиум макси адулт без житарки 12кг
Цена: 7452ден.
За средни и големи раси на кучиња без глутен и вештачки адитиви со 98% протеин од животинско потекло, 0% вештачки адитиви и 0% житарици.
СОСТАВ: јагне, дехидрирано месо од јагне, пилешка маст, грашак, свежа харинга, дехидрирана харинга, суви моркови, инулин, дехидриран спанаќ, суво јаболко, сув портокал, калинка, глукозамин, хондроитин сулфат, витамини и суплементи итн.
ХЕМИСКИ СОСТАВ: 34% протеин, 18% масти, 2,6% фибра, 8,3% пепел, 0,8% фосфор, 3,30% омега 6, 0,9% омега 3, 1,1% калциум, вит. А 15000UI, вит. Д3 1500UI, Б1 4,5мг, Б2 7,5мг, Б6 6мг, Б12 0,1мг, вит. Е 600мг, вит. Ц 150мг, фолна киселина 0,45мг.
Copyright 2007 INVENTIV. All rights reserved.