НАРАЧАЈТЕ ВЕДНАШ: 02 6091 320
За нас  I  Контакт  I   ЧПП  I  Правила    
Вршиме достава по карго, со ваша доплата за трошоците од каргото
Кучиња - ADRAGNA - NAXOS - НАКСОС СТЕРИЛАЈТ МЕДИУМ/МАКСИ 12кг
НАКСОС СТЕРИЛАЈТ МЕДИУМ/МАКСИ 12кг
Цена: 3456ден.
За средна и голема раса на возрасни кучиња без глутен.
СОСТАВ: дехидрирани пилешки протеини (36%), пченка, ориз, животинска маст, цитрус (портокал 1%, лимон 0,7%), сушено цвекло, ленено семе, квасец, рибино масло, хидролизиран протеин, костен (природен извор на танин), содиум хлорид (морска сол).
ХЕМИСКИ СОСТАВ: 27% протеин, 10,50% масти, 4,3% фибра, 6,1% пепел, 1% фосфор, 1,1% калциум 1,2%, влага 9%, омега 3 0,3%, омега 6 1,6% вит. А 20000UI, вит. Д3 1000UI, Б1 7,2мг, Б2 7,2мг, Б3 30мг, Б6 6мг, Б12 0,15мг, биотин 1,5мг, вит. Е 250UI, вит. Ц 70мг, фолна киселина 1,5мг., антиоксиданти, железо 300мг, манган 60мг, цинк 180мг, селен 0,27мг, Л-карнитин 250мг.
Copyright 2007 INVENTIV. All rights reserved.