НАРАЧАЈТЕ ВЕДНАШ: 02 6091 320
За нас  I  Контакт  I   ЧПП  I  Правила    
Вршиме достава по карго, со ваша доплата за трошоците од каргото
Кучиња - BOSCH - BOSCH - Бош мини јуниор 15кг
Бош мини јуниор 15кг
Цена: 4860ден.
За мали раси на кучиња без глутен и цереалии со свежо месо (мин. 25%), умерен протеински состав (26%), колострум за зајакнување на имунолошкиот систем.
Состав: свежо пилешко (мин. 25%), пченка, ориз, просо, пилешко и рибино брашно, цвекло (без шеќер), ленено семе, квасец, грашак, рибино масло, хидролизиран протеин, колострум (0,3%), содиум хлорид, зелена школка (0,1%), сушена цикорија, потасиум хлорид.
Хемиски состав: 26% протеин, 17% масти, 2,5% фибра, 6% пепел, 0,9% фосфор, 1,2% калциум, 0,1% магнезиум, 0,45% потасиум, 0,3% содиум, вит. А 15000UI, вит. Д3 1200UI, Б1 12мг, Б2 12мг, Б6 7мг, биотин 500мцг, Б12 100мцг, вит. Е 150мг, вит. Ц 70мг, фолна киселина 3мг.
Производител: Бош, Германија
Copyright 2007 INVENTIV. All rights reserved.