НАРАЧАЈТЕ ВЕДНАШ: 02 6091 320
За нас  I  Контакт  I   ЧПП  I  Правила    
Вршиме достава по карго, со ваша доплата за трошоците од каргото
Кучиња - BOSCH - BOSCH - Бош медиум јуниор 15кг
Бош медиум јуниор 15кг
Цена: 4400ден.
За кучиња од 15-25кг со поддршка на умерениот развој, без пченица, на база на свежо пилешко (мин. 25%).
Состав: свежо пилешко (25%), пченка, јачмен, пилешко брашно, цвекло (без шеќер), животински протеини, хидролизиран протеин, рибино брашно, ленено семе, грашак, квасец, рибино масло, колострум (0,3%), зелена школка (0,1%), сушена цикорија, потасиум хлорид.
Хемиски состав: 26% протеин, 13% масти, 2,5% фибра, 6% пепел, 0,95% фосфор, 1,2% калциум, 0,3% содиум, 0,45% потасиум, 0,1% магнезиум, вит. А 15000UI, вит. Д3 1200UI, Б1 12мг, Б2 12мг, Б6 7мг, Б12 100мцг, биотин 500мцг, вит. Ц 70мг, фолна киселина 3мг, вит. Е 150мг, ниацин 50мг.
Производител: Бош, Германија
Copyright 2007 INVENTIV. All rights reserved.