НАРАЧАЈТЕ ВЕДНАШ: 02 6091 320
За нас  I  Контакт  I   ЧПП  I  Правила    
Вршиме достава по карго, со ваша
доплата за трошоците од каргото!
Кучиња - BOSCH - BOSCH - Бош адулт со живина & житарки 15кг
Бош адулт со живина & житарки 15кг
Цена: 3375ден.
Храна наменета за кучиња од 15-25кг
Состав: свежо пилешко (25%), пченка, просо, живино брашно, ориз, цвекло (без шеќер), животински протеини, хидролизиран протеин, ленено семе, рибино брашно, грашак, квасец, рибино масло, колострум (0,3%), зелена школка (0,1%), сушена цикорија, потасиум хлорид.
Хемиски состав: 26% протеин, 13% масти, 2,5% фибра, 6% пепел, 0,95% фосфор, 1,2% калциум, 0,45% потасиум, 0,1% магнезиум, 0,3% содиум, вит. А 15000УИ, вит. Д3 1200УИ, Б1 12мг, Б2 12мг, Б6 7мг, Б12 100мцг, биотин 500мцг, ниацин 50мг, фолна киселина 3мг, вит. Ц 70мг, вит. Е 150мг.
Производител: Бош, Германија
Copyright 2007 INVENTIV. All rights reserved.