НАРАЧАЈТЕ ВЕДНАШ: 02 6091 320
За нас  I  Контакт  I   ЧПП  I  Правила    
Вршиме достава по карго, со ваша
доплата за трошоците од каргото!
Кучиња - BOSCH - BOSCH - Бош актив 15кг
Бош актив 15кг
Цена: 3375ден.
Храна за кучиња со зголемена физичка активност
Состав: свежо пилешко (25%), живино брашно, пченка, јачмен, животински протеин, сушено цвекло (без шеќер), хидролизиран протеин, ленено семе, рибино брашно, рибино масло, квасец, потасиум хлорид, зелена школка (0,1%), цикорија.
Хемиски состав: 25% протеин, 16% масти, 2,5% фибра, 6,1% пепел, 1,25% калциум, 1% фосфор, вит. А 12000UI, вит. Д3 1200UI, вит. Е 70мг, Л-карнитин 200мг, цинк 70мг, аминокиселини, селен 0,2%, антиоксиданти.
Производител: Бош, Германија
Copyright 2007 INVENTIV. All rights reserved.