НАРАЧАЈТЕ ВЕДНАШ: 02 6091 320
За нас  I  Контакт  I   ЧПП  I  Правила    
Вршиме достава по карго, со ваша доплата за трошоците од каргото
Кучиња - Pedigree - PAL - АДУЛТ ПИЛЕШКА 15кг
АДУЛТ ПИЛЕШКА 15кг
Цена: 3240ден.
Комплетна избалансирана храна за возрасни кучиња со пилешко месо и зеленчук, омега 6 масни киселини, и витамин Б, витамин Е и антиоксиданти за подобар имунолошки состав.
СОСТАВ: пченично зрно, месно и месни продукти (извор на калциум), глутен, животински масти, соја, ориз, пченица, сушен грашок, сушени моркови, рибофлавин, ниацин, витамини и минерали.
ХЕМИСКИ СОСТАВ: протеин 21%, масти 10%, фибра 4%, влага 12%, калциум 1%, фосфор 0,8%, цинк 80мг/кг, витамин Е 100мг/кг.
Copyright 2007 INVENTIV. All rights reserved.