НАРАЧАЈТЕ ВЕДНАШ: 02 6091 320
За нас  I  Контакт  I   ЧПП  I  Правила    
Вршиме достава по карго, со ваша доплата за трошоците од каргото
Кучиња - Pedigree - PAL - АДУЛТ ГОВЕДСКА 15кг
АДУЛТ ГОВЕДСКА 15кг
Цена: 3240ден.
Комплетна избалансирана храна за возрасни кучиња со говедско месо и зеленчук, омега 6 масни киселини, и витамин Б, витамин Е и антиоксиданти за подобар имунолошки состав.
СОСТАВ: пченично зрно, месно и месни продукти (извор на калциум), глутен, животински масти, соја, ориз, пченица, сушени моркови, сушен спанаќ, витамини и минерали, адитиви, бои.
ХЕМИСКИ СОСТАВ: протеин 18%, масти 10%, фибра 5%, влага 12%.
Copyright 2007 INVENTIV. All rights reserved.