НАРАЧАЈТЕ ВЕДНАШ: 02 6091 320
За нас  I  Контакт  I   ЧПП  I  Правила    
Вршиме достава по карго, со ваша доплата за трошоците од каргото
Кучиња - Pedigree - PAL - МИНИ АДУЛТ ГОВЕДСКА 12кг
МИНИ АДУЛТ ГОВЕДСКА 12кг
Цена: 2376ден.
Комплетна избалансирана храна за возрасни кучиња од мал раст со говедско месо и зеленчук, омега 6 масни киселини, и витамин Б, витамин Е и антиоксиданти за подобар имунолошки состав.
СОСТАВ: пченично 0,7% содиум триполифосфат и активни состојки на кафеавото зрно), растителни протеински зрно, месно и месни продукти (4% говедско со кафеави зрнца), глутен, животински масти (0,5% сончогледово масло), деривати од растително потекло (2% сушено цвекло), минерали (1,9%, деривати (4% моркови во зрна со портокалова боја, 4% грашок во зрна со зелена боја), антиоксиданти, бои.
ХЕМИСКИ СОСТАВ: протеин 22%, масти 13%, фибра 2,1%, неорганска материја 8%, омега 6 масти 2,6мг, витамин А 11561IU, витамин Б1 9,3мг, витамин Б2 12,7мг, витамин Д3 1275IU, бакар сулфат пентахидрат 129мг, потасиум хлорид 1,
Copyright 2007 INVENTIV. All rights reserved.