НАРАЧАЈТЕ ВЕДНАШ: 02 6091 320
За нас  I  Контакт  I   ЧПП  I  Правила    
Вршиме достава по карго, со ваша доплата за трошоците од каргото
Мачиња
Мачиња - PURINA - CAT CHOW - КЕТ ЧАУ ЗА СТЕРИЛИЗИРАНИ МАЧКИ 15кг.
КЕТ ЧАУ ЗА СТЕРИЛИЗИРАНИ МАЧКИ 15кг.
Цена: 4725ден.
СОСТАВ: цереалии, месо и животински протеини (мин. 4% мисиркино), екстракт од растителни протеини (цвекло, семе од репка), масти и масла, зеленчуци (моркови, спанаќ, магданос, цикорија), минерали, квасец.
Хемиски состав: 38% протеини, 8% сиров пепел ,10% масти, 5,5% сирови влакна, 1,2% калциум, 1,1% фосфор, вит. А 8500UI/kg, вит. Д3 1400UI/kg, вит. Е 140мг/кг, вит. Ц 70мг/кг.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: НЕСТЛЕ, УНГАРИЈА
Copyright 2007 INVENTIV. All rights reserved.