НАРАЧАЈТЕ ВЕДНАШ: 02 6091 320
За нас  I  Контакт  I   ЧПП  I  Правила    
Вршиме достава по карго, со ваша
доплата за трошоците од каргото!
Мачиња
Мачиња - WHISKAS - WHISKAS - ВИСКАС ПИЛЕШКА ЗА ВОЗРАСНИ МАЧКИ 14кг
ВИСКАС ПИЛЕШКА ЗА ВОЗРАСНИ МАЧКИ 14кг
Цена: 3276ден.
СОСТАВ: цереалии, месо и животински протеини (мин. 4% говедско во кафеави гранули), екстракт од растителни протеин, масти и масла, зеленчуци (4% моркови во портокалови гранули, 4% грашак во зелени гранули), антиоксиданти и природни бои.
Хемиски состав: 32% протеини, 11,5% масти, 2% сирови влакна, 12% влага, 2% омега 6 масти.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: МАРС ФУД, ПОЛСКА
Copyright 2007 INVENTIV. All rights reserved.