НАРАЧАЈТЕ ВЕДНАШ: 02 6091 320
За нас  I  Контакт  I   ЧПП  I  Правила    
Вршиме достава по карго, со ваша
доплата за трошоците од каргото!
Мачиња
Мачиња - ROYAL CANIN - Persian - РОЈАЛ КАНИН ПЕРСИЈАН 10кг.
РОЈАЛ КАНИН ПЕРСИЈАН 10кг.
Цена: 6120ден.
СОСТАВ: пилешка каша, пилешка маст, ориз, кафеав ориз, пченка, цикорија, природни зачини, рибино масло, целулоза во прав, растително масло, калциум сулфат, потасиум хлорид, таурин, биотин, рибофлавин, л-карнитин,селен, цинк оксид, витамин Д, фолна киселина, Д3, Б12, Б1, Б6, рузмарин, цитрус.
Хемиски состав: 28% протеини, 20% масти, 6,8% сирови влакна, 8% влага, 3,8% омега 6, 0,7% омега 3.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: РОЈАЛ КАНИН, ФРАНЦИЈА
Copyright 2007 INVENTIV. All rights reserved.