НАРАЧАЈТЕ ВЕДНАШ: 02 6091 320
За нас  I  Контакт  I   ЧПП  I  Правила    
Вршиме достава по карго, со ваша доплата за трошоците од каргото
Мачиња
Мачиња - ROYAL CANIN - FIT - РОЈАЛ КАНИН ФИТ 32 10кг.
РОЈАЛ КАНИН ФИТ 32 10кг.
Цена: 6570ден.
СОСТАВ: дехидриран пилешки протеин, пилешка маст, сојино масло, пченка, растителна фибра, рибино масло, цвекло, растително масло, хидролизиран квасец.
Хемиски состав: 32% протеини, 15% масти, 4%сирови влакна, 8% пепел, вит. А 14500UI, вит. Д3 800UI, антиоксиданти, цинк 136мг, селен 0,09мг, железо 35мг.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: РОЈАЛ КАНИН, ФРАНЦИЈА
Copyright 2007 INVENTIV. All rights reserved.