НАРАЧАЈТЕ ВЕДНАШ: 02 6091 320
За нас  I  Контакт  I   ЧПП  I  Правила    
Вршиме достава по карго, со ваша доплата за трошоците од каргото
Мачиња
Мачиња - FARMINA - ND - N&D риба и портокал без житарки 10кг
N&D риба и портокал без житарки 10кг
Цена: 8010ден.
СОСТАВ: 98% протеин од животинско потекло, 0% вештачки адитиви, 0% житарки, харинга, дехидрирана харинга, сладок компир, дехидрирани јајца, масло од харинга, грашак, сушен морков, масло од харинга, фрукто олигосахариди, сушена калинка, сушено јаболко, спанаќ, сушена боровница, витамин А, витамин Д3, витамин Е, биотин, рибофлавин, фолна киселина, Л карнитин, Б12, екстракт од зелен чај, рузмарин, боровница итн.
ХЕМИСКИ СОСТАВ: протеин 44%, масти 20%, фибра 1,80%, влага 8%, пепел 8,5%, калциум 1%, фосфор 0,90%, омега 3 1,4%, омега 6 3,10%, енергетска вредност 412Кцал/порција.
Copyright 2007 INVENTIV. All rights reserved.