НАРАЧАЈТЕ ВЕДНАШ: 02 6091 320
За нас  I  Контакт  I   ЧПП  I  Правила    
Вршиме достава по карго, со ваша доплата за трошоците од каргото
Мачиња
Мачиња - MATISSE - MATISSE - МАТИС КИТЕН 10кг.
МАТИС КИТЕН 10кг.
Цена: 4410ден.
СОСТАВ: ориз (20%), дехидрирана риба (6%), пченка, дехидрирано пилешко месо (36%), пилешка маст, хидролизирани животински протеини, рибино масло, сушено цвекло, јајца (4%), пивски квасец , калциум сулфат, потасиум хлорид, калциум карбонат.
Хемиски состав: 36% протеини, 14% сирови масти, 7,3% сиров пепел, 0,9% сирови влакна, 1,25% калциум, 1% фосфор, 0,09% магнезиум, 2900мг/кг таурин, вит.А 18000UI, вит. Д3 1800UI, вит. Е 180мг, вит. Ц 180мг, Б1, Б2, Б6, Б12, фолна киселина 0,54мг.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: ФАРМИНА, ИТАЛИЈА
Copyright 2007 INVENTIV. All rights reserved.