НАРАЧАЈТЕ ВЕДНАШ: 02 6091 320
За нас  I  Контакт  I   ЧПП  I  Правила    
Вршиме достава по карго, со ваша доплата за трошоците од каргото
Кучиња - FARMINA - N&D Natural Delicious - Дива свиња и тиква медиум макси без жит. 12кг
Дива свиња и тиква медиум макси без жит. 12кг
Цена: 7452ден.
За средни и големи раси на кучиња без глутен и вештачки адитиви со 98% протеин од животинско потекло, 0% вештачки адитиви и 0% житарици.
СОСТАВ: дива свиња, дехидрирано месо од дива свиња, пилешко без коска, дехидрирано пилешко месо, грашак, свежа харинга, дехидрирана харинга, суви моркови, инулин, дехидриран спанаќ, суво јаболко, сув портокал, калинка, глукозамин, хондроитин сулфат, витамини и суплементи итн.
ХЕМИСКИ СОСТАВ: 34% протеин, 18% масти, 2,6% фибра, 7,90% пепел, 0,8% фосфор, 3,30% омега 6, 0,9% омега 3, 1% калциум, вит. А 15000UI, вит. Д3 1500UI, Б1 4,5мг, Б2 7,5мг, Б6 6мг, Б12 0,1мг, вит. Е 600мг, вит. Ц 150мг, фолна киселина 0,45мг.
Copyright 2007 INVENTIV. All rights reserved.